Služby

 

PRODEJ ALU&PNEU

Naší devízou jsou originální kola v té nejvyšší kvalitě. Rádi vaše auto ozdobíme originálními koly, která z něj udělají na výsost reprezentativní vůz. Kompletní nabídku naleznete zde.
Kopie návrhu pneuservis ikonky ekservice černozlatá

PNEUSERVIS & RYCHLOSERVIS

stroji značky Teco spadající do kategorie TOP PROFI. Na počkání se vám také postaráme o opravy brzd, podvozku, výfuků, výměny olejů, filtrů a diagnostiku vašeho vozu.

Bližší informace o našem pneuservisu a dalších službách naleznete zde.
Kopie návrhu pneuservis ikonky ekservice černozlatá-3

PÉČE O KOLA

Kola jako ze žurnálu. Než vám jakoukoliv sadu nabídneme ke koupi, projde tímto procesem:
  • Důkladné čistění a odmaštění speciálními připravky pro ALU kola
  • Aplikace speciálního vosku odolného vůči vysokým teplotám a povětrnostním vlivům
  • Aplikace základní keramické ochrany s účinností 4 měsíce
Na vaše přání také nabízíme aplikaci dlouhodobé keramické ochrany disků od německého výrobce Nanolex (životnost 1-5 let). A to na právě zakoupená kola od nás nebo vaše stávající kola. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás! Zajímá vás také čištění a mytí aut a interiérů? Tyto služby vám rádi nabídneme v naší divizi EK service. Bližší informace zde.
Kopie návrhu pneuservis ikonky ekservice černozlatá-7

PORADENSTVÍ

Nezapřeme 10 let zkušeností a umíme poradit. Nevíte si rady s výběrem kol pro svůj vůz nebo se chcete objednat na přezutí, případně rychloservis vašeho vozu? Kontaktujte nás!
Kopie návrhu pneuservis ikonky ekservice černozlatá-3

VÝKUP KOL

Rádi od vás vykoupíme originální ALU kola i pneumatiky.
Nabízíme také možnost komisního prodeje. O veškerý proces od inzerce, komunikace s koncovým zákazníkem až po samotný prodej se tak postaráme my. Podmínky komisního prodeje jsou individuální dle typu kol. Neváhejte nás proto kontaktovat.
Kopie návrhu pneuservis ikonky ekservice černozlatá-3

ŘEŠENÍ PRO FIRMY

Jste majitelem firmy a hledáte komplexní řešení pro svou flotilu aut? Rádi pro vás najdeme to nejvhodnější řešení. Láká vás spolupráce s námi? Víme, že amatéři soutěží, ale profesionálové SPOLUPRACUJÍ. Proto, máte-li zajímavou nabídku nebo cross-promotion návrh, určitě nám o něm dejte vědět.
Kopie návrhu pneuservis ikonky ekservice černozlatá-3